Klasa 1 c na listopadowych zajęciach w lesie
W piątek 3 listopada 2023 r. uczniowie klasy I c wybrali się na kolejną przyrodniczą wycieczkę do lasu w Golejowie. W wędrówce towarzyszyła im pani Joanna Drożdżowska z Nadleśnictwa Staszów. Pani Leśnik przypomniała dzieciom czym jest las oraz jakie są jego rodzaje. Opowiedziała również o roślinności występującej w lesie. Szczególną uwagę prowadząca zwróciła na rolę lasu w produkcji tlenu niezbędnego do życia. Była to swoista lekcja świadomości przyrodniczo-ekologicznej na świeżym powietrzu.
Izabela Socha
