Logo Publicznej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie

Klasa 1 c na listopadowych zajęciach w lesie

W piątek 3 listopada 2023 r. uczniowie klasy I c wybrali się na kolejną przyrodniczą wycieczkę do lasu w Golejowie. W wędrówce towarzyszyła im pani Joanna Drożdżowska z Nadleśnictwa Staszów. Pani Leśnik przypomniała dzieciom czym jest las oraz jakie są jego rodzaje. Opowiedziała również o roślinności występującej w lesie. Szczególną uwagę prowadząca zwróciła na rolę lasu w produkcji tlenu niezbędnego do życia. Była to swoista lekcja świadomości przyrodniczo-ekologicznej na świeżym powietrzu.

Izabela Socha 

 

Galeria zdjęć

Pani Leśnik przedstawia temat wycieczki Gotowi na szukanie ostatnich grzybów Poznajemy kwiat- macierzankę Jesienny spacer w liściach Zabawa w liściach Wykład o sosnach Wyjątkowy grzyb Barwy jesieni Oglądamy dzieło bobrów Pora na chwilę przerwy Jesienna aura Liczymy wiek drzewa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności