Logo Publicznej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie

Tropiciele Przyrody z klasy 2 b

23 czerwca 2025 r. uczniowie klasy 2 b podsumowali kolejny rok realizowanego we współpracy z Nadleśnictwem Staszów programu przyrodniczego.

Leśne wędrówki oswajały uczniów z naturą, uczyły odpowiedzialności za najbliższe otoczenie i otwierały na piękno przyrody. Las, który stanowi bogactwo sensoryczne był wspaniałym miejscem nauki przez zabawę, obserwację, samodzielne czynności, bliskość z przyrodą i pobudzanie wrażeń zmysłowych.

Każda z leśnych wypraw była wyjątkowa i niezapomniana. Uczniowie czekają na kolejne spotkania z przyrodą i ciekawe opowieści Pani Leśnik Joanny Drożdżowskiej.

Ewa Marek

Galeria zdjęć

Zuzia zbiera poziomki Uczniowie klasy II b wędrują przez las Lila z klasy II b zbiera poziomki Zuzia z leśnymi smakołykami Dziewczynki z klasy II b dziękują Pani Leśnik Uczniowie klasy II b poznają warunki wzrostu sosny Zamaskowany Janek z klasy II b Pani Leśnik opowiada o niespotykanych roślinach Pani Leśnik opowiada o warunkach wzrostu sosny Uczniowie klasy II b poznają działania bobrzej rodziny Wędrówka leśnym duktem Ognisko u brzegu rzeki Kacanki Leśne zabawy Dziewczynki z klasy II b podczas zabaw w lesie Nauka czytania z mapy Drugie śniadanie w lesie Emilka, Lenka i Zuzia na leśnych skałkach w Smerdynie Podziwiamy piękne, leśne drzewa Królestwo bobrów w obrębie Kacanki Wspinaczka leśnymi ścieżkami Kraina bobrów Zuzia i Ola podczas leśnego śniadania
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności