Doskonała zabawa na wycieczce szkolnej!
10 marca 2026 r. uczniowie klas IV B i IV C wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Kielc. Skorzystali z atrakcji oferowanych przez „Arenę Laser Space” oraz „Happy Jumper”.
Paintball laserowy, strzelnica i labirynt okazały się ekscytującymi formami aktywności, okazją do wspólnej zabawy i rywalizacji wzbudzającej mnóstwo emocji. Chwile spędzone w tym nowoczesnym miejscu były świetną zabawą, ale też, dla wielu, szansą na spróbowanie czegoś nowego. Kolejny punkt programu to kilkanaście stref zabaw w Parku Trampolin Happy Jumper. Dwie godziny beztroskiego skakania i rywalizacji w konkursach proponowanych przez animatorów kosztowały naszych uczniów dużo energii, ale wszyscy spędzili ten czas z uśmiechem na ustach.Każdy znalazł tam coś dla siebie. Po intensywnym wysiłku nie mogło zabraknąć czasu na uzupełnienie zasobów energii podczas posiłku.Wszyscy zgodnie uznali, że wycieczka była udana i trzeba ją kiedyś powtórzyć.
Beata Boroń-Sitko

