Wycieczka integracyjna do Kielc - klasa 5a i 6b
11 marca 2026 r. uczniowie klas 5a i 6b wzięli udział w wycieczce szkolnej do Kielc. W programie wyjazdu znalazł się seans filmowy pt. „Za duży na bajki 3” w kinie Helios oraz wspólna zabawa na kręgielni. Celem wycieczki była integracja uczniów, rozwijanie zainteresowań kulturalnych oraz aktywne spędzenie czasu wolnego. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obejrzeli film, który dostarczył im wiele emocji i skłonił do refleksji. Niezmiernie miłą atrakcją w trakcie seansu było spotkanie z odtwórcami głównych ról. Następnie wszyscy udaliśmy się na kręgielnie, gdzie w radosnej atmosferze spędziliśmy czas, rywalizując i dobrze się bawiąc. Wycieczka przebiegła w miłej i bezpiecznej atmosferze, a uczniowie wrócili zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.
Patrycja Miska

