Zielona Szkoła na Roztoczu
W dniach od 1 czerwca do 3 czerwca 2026 r. uczniowie klasy Ib, IIa, IIIb wraz z wychowawcami przebywali na Zielonej Szkole na Roztoczu.
Pierwszego dnia dzieci zwiedziły Szczebrzeszyn i Zwierzyniec. Uczestniczyły również w pokazach i warsztatach naukowych w Parku Żywiołów.
Drugiego dnia poznali historię Zamościa oraz odwiedzili Zamojskie ZOO. Ostatniego dnia pobytu uczniowie zwiedzili Starówkę w Lublinie i w drodze powrotnej Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Pełni wrażeń wrócili do szkoły.
Anna Łokieć


