Tropiciele Przyrody z klasy 2 b
23 czerwca 2025 r. uczniowie klasy 2 b podsumowali kolejny rok realizowanego we współpracy z Nadleśnictwem Staszów programu przyrodniczego.
Leśne wędrówki oswajały uczniów z naturą, uczyły odpowiedzialności za najbliższe otoczenie i otwierały na piękno przyrody. Las, który stanowi bogactwo sensoryczne był wspaniałym miejscem nauki przez zabawę, obserwację, samodzielne czynności, bliskość z przyrodą i pobudzanie wrażeń zmysłowych.
Każda z leśnych wypraw była wyjątkowa i niezapomniana. Uczniowie czekają na kolejne spotkania z przyrodą i ciekawe opowieści Pani Leśnik Joanny Drożdżowskiej.
Ewa Marek

